Kirsi
Hytönen

toimitusjohtaja

+358 400 694 595 
kirsi.hytonen@fondamenta.fi

Asiakasyhteydet, suunnittelu ja johtaminen. Tekstit.

Susanna
Cygnel

toimittaja

+358 40 554 7780
susanna.cygnel@fondamenta.fi

Tekstit ja editointi.

Tero
Ikäheimonen

toimituspäällikkö

+358 40 570 4304
tero.ikaheimonen@fondamenta.fi

Tekstit, kuvat, videot ja projektijohto.

Miina
Poikolainen

Toimittaja

+358 40 708 3759
miina.poikolainen@fondamenta.fi

Tekstit, editointi, sosiaalinen media, projektijohto

Sari
Alhava

toimittaja

+358 50 569 5961
sari.alhava@sitaatti.fi

Katariina
Krabbe

toimittaja

+358 50 490 3004
katariina.krabbe@fondamenta.fi

Hanna
Kauppinen

toimittaja

+358 40 7382131
hnnkppnn@gmail.com

Antti
Kirves

toimittaja ja kuvaaja

+358 40 577 5272
antti@anttikirves.fi
Tekstit, kuvat ja videot.

Marko
von Konow

AD

+ 358 40 5882643
marko.vonkonow@gmail.com

Visuaalinen ja konseptisuunnittelu, taitto.

Mikko
Kauppinen

valokuvaaja

+358 50 5907217
mikko@mikkokauppinen.com

Jonna
Koski

kuvittaja

+358 45 135 5351
jonnakoski@gmail.com

Kiira
Sirola

kuvittaja

+44 7492 207819
kiirasirola@gmail.com